Creality Hi Ceramic Heating Block Kit (4001030150)
Краща продуктивність, максимальна швидкість, надійність
| Характеристика | Опис |
|---|---|
| Сумісність | Creality Hi |
| Матеріал/Нагрів | Керамічний 360° нагрівач, до 300 °C |
| Швидкість друку | До 600 мм/с (або 32 мм³/с) |
| Конструкція | Quick-swap, гладка внутрішня поверхня, точна обробка |
| Переваги | Без засмічень, рівномірне нагрівання, надійність |
Цей нагрівальний блок створений для ентузіастів високошвидкісного 3D-друку. Швидкий і рівномірний нагрів, міцні матеріали і відсутність засмічень забезпечують чудову якість введення філамента та стабільність роботи. Ідеально для PLA, ABS, PETG, композитів тощо.
** Увага при встановленні:**
Не перетягуйте сопло після «селд-дауну» — це може пошкодити гумові гвинти кріплення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴





