Футляр для блістерів з монетами на 23 блістерів
Надрукований на 3д принтері з пластику PETG.
Бокс вміщає 23 блістерів.
Можливе виготовлення в бажаному Вам кольорі.
Під замовлення можемо надрукувати будь що, телефонуйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 165 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Довжина: | 245 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Футляр |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | На 10 блістерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴










