Шовковий золотий ПЛА філамент Bambu Lab пластик для 3д друку на котушці.
– Легко роздрукувати та підходить для початківців;
– Гладка поверхня;
– Біорозкладний
– Діаметр: 1,75 мм +/- 0,03 мм
Bambu PLA Silk має глянсовий і схожий на шовк шар, який надає розкішного вигляду вашим деталям, зберігаючи при цьому простоту використання PLA. На відміну від інших шовкових ниток, Bambu PLA Silk був загартований і демонструє більшу стійкість до розриву під час друку AMS. Він ідеально підходить для прикрас, художніх проектів і 3D-моделей персонажів або будь-яких частин, де ви хочете, щоб вони були більш блискучими.
| Рекомендовані налаштування друку | |
| Налаштування сушіння (піч для сушіння повітрям): | 55 °C, 8 год |
| Друк та підтримка вологості контейнера: | < 20% відносної вологості (герметично, з осушувачем) |
| Температура сопла: | 210 - 240 °C |
| Температура ліжка (з клеєм): | 35 - 45 °C |
| Швидкість друку: | < 250 мм/с |
| Фізичні властивості: | |
| Щільність: | 1,27 г/см³; |
| Температура розм'якшення за Віка: | 66 °C |
| Температура теплового прогину: | 60 °C |
| Температура плавлення: | 158 °C |
| Індекс плавлення: | 14,5 °C 1,2 г/10 хв |
| Механічні властивості | |
| Міцність на розрив: | 33 ± 4 МПа |
| Подовження при розриві: | 2,8 ± 0,6 % |
| Модуль згину: | 2460 ± 150 МПа |
| Міцність на згин: | 75 ± 4 МПа |
| Ударна в'язкість: | 18,5 ± 1,6 кДж/м²; |
В наявності є: Gold, Pink, Mint, Titan Gray, Baby Blue ( Дивитись різновиди )
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Silk PLA |
| Метод друку | Інша |
| Тип | |
| Тип товару | Baby Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 657 ₴

