Компактний електронний термогігрометр призначений для визначення температури і вологості повітря в приміщенні. Контроль даних параметрів дозволяє скорегувати внутрішній мікроклімат для забезпечення оптимальних і здорових умов перебування. Робочі показники виводяться на великий чіткий дисплей, символи великі і добре читаються. Термогігрометр працює від однієї батарейки.
Діапазон вимірювань:
- Температура-50 C -+ 70 c ( -58 F -+ 158f)
- вологість 10%-99% RH
- температура ± 1с ( ± 2f)
- вологість ± 5% RH
- температура 0.1 C (0.2 f)
- вологість 1% RH
- Розмір: 45x14 мм.
В наявності є інший колір ( Дивитись різновиди )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Тип | |
| Тип товару | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴


