Ця фігурка виготовлена за допомогою пошарового 3D друку з PLA-пластику. Дана модель стане відмінним вибором як:
- іграшки для дітей
- декоративної статуетки
- прикраси до машини
- сувенір
- елемента діорами
- ексклюзивного подарунку
Характеристики
- довжина - 11 см;
- вага - 50г
Фігурка чудово підходить як для себе, так і на подарунок.
Колір як на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага виробу | 0.07 г |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴




