
Іграшка заводна плюшева мишка для котиків (Біла)
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 550
+380 (63) 115-03-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка - мишка для котиків, яка заводиться та біжить.
Чудова гра для вашого улюбленця.
Розмір: 16 см.
В наявності є різні кольори.( Дивитися різновиди )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 16 см |
| Діаметр | 5 см |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴

