Сумка-рюкзак, що складається.
Матеріал Tyrone: рюкзак, що складається, легкий і виготовлений з водонепроникного матеріалу Tyrone темно-синього кольору, ідеально підходить для використання на вулиці.
Ергономічний дизайн: ультралегкий рюкзак для активного відпочинку має ергономічний дизайн, який розширює лямки, щоб зменшити тиск на плечі та забезпечити хороший комфорт. Водночас спинка з сітчастої тканини може покращити циркуляцію повітря та забезпечити хорошу дихаючість.
Конструкція, що складається: на відміну від занадто великих або важких рюкзаків, ці складні та легкі рюкзаки мають об'єм 15 літрів. Вони мають добрий розмір і пропонують багато простору для подорожей на природі, кемпінгу, піших прогулянок, екскурсій та покупок.
Ультра легкий і портативний: рюкзак має розміри 41 см × 30 см × 11 см і оснащений внутрішнім складним мішком для зберігання. Розмістіть спинку рюкзака горизонтально, складіть обидві сторони всередину, а потім складіть дно рюкзака до верху так, щоб одна сторона малюнка рюкзака була звернена вгору для складеного зберігання. Розмір складання 12 см × 7 см. Маленький і легкий, зручно носити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 40 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | Тканина |
- Ціна: 253 ₴





