Рол обігових монет України (40 шт.) ППО - надійний щит України
Ролик обігових пам’ятних монет “ППО – надійний щит України”, присвячений протиповітряній обороні України. На сьогодні протиповітряна оборона України є надзвичайно важливим елементом безпеки військових і цивільних об’єктів України та вагомою складовою системи національної безпеки країни. Щодня сили протиповітряної оборони, до яких належать воїни зенітних ракетних військ Повітряних Сил, Сухопутних військ та Військово-Морських Сил, авіації та радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, інші підрозділи протиповітряної оборони сил оборони України з початку повномасштабного вторгнення в Україну віддано та героїчно відбивають повітряні атаки ворожих ракет і дронів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НБУ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Діаметр | 24 мм |
| Матеріал | Нейзильбер |
| Номінал | 10 гривень |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Тип | Монети |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 831 ₴



