
Рол монет "Сили логістики Збройних Сил України" (40 монет)
831 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 512
присвячена системі військової логістики України, що забезпечує безперебійне функціонування української армії. Сили логістики відіграють ключову роль у повсякденній діяльності Збройних Сил України, а також під час бойової підготовки, відмобілізації, оперативного (стратегічного) розгортання та ведення бойових операцій. Ця монета є визнанням важливості військових логістів, які створюють міцний тил для українських воїнів, забезпечуючи безперебійне функціонування маршрутів постачань силам оборони всього необхідного для ведення бойових дій та підтримання життєдіяльності навіть в умовах активних бойових дій.
На аверсі монети зображено малий Державний Герб України (угорі); в обрамленні давньоруського орнаменту по центру розміщено написи: УКРАЇНА / 10 / ГРИВЕНЬ (півколом); на тлі орнаменту зазначено рік карбування монети - 2024 (унизу) та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч).
На реверсі монети по колу розміщено написи: "СТАЛЕВА МІЦЬ, НЕПОХИТНА ВОЛЯ!" і "СИЛИ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ". Головним елементом композиції є зображення беретного знака Сил логістики ЗСУ, в його основі – стилізований контур фортеці з чотирма бастіонами, на який накладено схрещені мечі руків’ями донизу з лезами, що переходять у пшеничні колоси, та жезл Меркурія, розташований вертикально. На задньому тлі монети схематично зображені топографічні карти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НБУ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Діаметр | 24 мм |
| Матеріал | Нейзильбер |
| Номінал | 10 гривень |
| Рік випуску | 2024 |
| Стан | Новий |
| Тип | Монети |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 831 ₴


