Пам`ятна монета присвячена бронетранспортеру нового покоління, який демонструє високі можливості українського машинобудування. Ця бойова повнопривідна броньована машина поєднує в собі високий рівень захисту, потужне озброєння та відмінну мобільність, що робить її незамінною для Збройних Сил та Національної гвардії України.
Діаметр 35 мм
Матеріал нейзильбер
Номінал 5 гривень
Монета йде у сувенірному пакованні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НБУ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Матеріал | Нейзильбер |
| Номінал | 5 гривень |
| Рік випуску | 2024 |
| Стан | Новий |
| Тип | Монети |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴



