
Іграшка м'яка Дракон Беззубик Святлячок Чорний 30см, з кріпленням на поверхню / М'яка іграшка в авто / Іграшка на шлем
499 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 411,1
+380 (63) 115-03-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка м'яка Дракон Беззубик Святлячок 30см (Три режими підсвітки)
Відкрийте двері до чарівництва в кожній поїздці з привабливим плюшевим драконом Беззубиком, який не тільки розважить вашого маленького мандрівника, а й створить атмосферу радості та безпеки на дорозі!
Переваги:
- М'який і безпечний
- Гіпоалергенний матеріал
- Можливість підвішування на склі
- Міцний і довговічний синтепоновий наповнювач
- Легко миється
Опис:
Привабливий дракон Беззубик стане ідеальним супутником у кожній вашій поїздці! Він легко кріпиться на даху машини, на торпедо, на шолом або навіть на лобовому склі завдяки двосторонньому скотчу, пропонуючи захоплююче видовище для маленьких мандрівників. Завдяки цьому дракону, кожна поїздка перетворюється на захопливу пригоду, наповнюючи машину чарами та радістю.
Цей дракон виконаний з м'якого плюшу з наповнювачем із синтепону, що робить його не тільки приємним на дотик, але і забезпечує комфорт під час довгих поїздок. Його яскраві кольори та кумедний дизайн не тільки розважають малюків, а й надихають їхню фантазію, даючи змогу створювати власні історії та пригоди.
Характеристики:
- Тип: беззубик іграшка;
- Підсвітка з трьома режимами
- Призначення/застосування: кріплення на дах машини, на торпедо, на шолом, на скло лобове з підвішуванням;
- Матеріал: плюш;
- Наповнювач: синтепон;
- Прання: машинне, ручне;
- Спосіб кріплення: двосторонній скотч;
- Колір: чорний;
- Розмір: 30×20×10 см
Комплектація:
- Плюшева іграшка Беззубик
- Кріплення
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Висота | 10 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 30 см |
| Діаметр | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепон |
| Персонажі | Як приручити дракона |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴

