Опис товару
Повербанк eXc Pocket 1xUSBA QC + 1xUSBC PD20W 10000 mAh
Повербанк eXc Pocket 1xUSBA QC + 1xUSBC PD20W 10000 mAh дуже компактний. Двосторонній порт USB-C дає змогу швидко заряджати павербанк потужністю 18 Вт. Від 0 до 10 000 мА·год ви заповніть його менш ніж за 3 години. Перевіряти рівень заряду можна завдяки 4 світлодіодам. Збереженої енергії досить, щоб зарядити середній смартфон двічі. Має два порти — USB-A і USB-C, завдяки чому ви можете під'єднати два пристрої одночасно. Обладнаний системою Smart Chip Control, яка інтелектуально контролює процес заряджання, підбираючи інтенсивність для кожного пристрою так, щоб скоротити час заповнення акумулятора до мінімуму. Додаткові характеристики: Максимальна потужність: 22,5 Вт (20 Вт у разі одночасного завантаження 2 портів). Максимальноненапруга: 12 В. Максимальний струм: 5А. Швидке заряджання. * Залежно від напруги заряджання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 106 ₴





