
Підшипник Екструдера Creality K1/К1с/K1 Max (1шт)
122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 283
+380 (63) 115-03-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник (4*9*4)
Ціна вказана за 1шт
- Внутрішній діаметр: 4 мм.
- Зовнішній діаметр: 9 мм.
- Товщина: 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Немає |
| Сепаратор | Немає |
| Захисний ущільнювач | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴



