Підшипник MR 84 ZZ (4*8*3)
Ціна вказана за 4шт
- Внутрішній діаметр: 4 мм.
- Зовнішній діаметр: 8 мм.
- Товщина: 3 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Сепаратор | Ні |
| Стопорне кільце | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴/комплект




