ЦИФРОВИЙ ТЕРМОМЕТР І ГІГРОМЕТР 2 В 12 в 1 - прилад дозволяє вимірювати температуру та вологість за дуже короткий час. Реакція пристрою лише 1 секунда. ВЕЛИКИЙ ДИСПЛЕЙ - дозволяє зчитувати дані навіть з великої відстані. Термометр забезпечений спеціальними ручками, що дозволяють тримати його в отворі 2,6/4,5-2,6/4,7 см. Це дозволяє розмістити його, наприклад, кришці акваріума. ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН ВИМІРЮВАНЬ - продукт забезпечує широкий діапазон вимірювання; температура від -50 до 70°С, вологість від 10% до 99% відносної вологості. На додаток до вимірювання температури та вологості повітря, прилад також підходить для вимірювання в х'юмідорах для сигар, для вимірювання вологості в автомобілях, дерев'яних ящиках, наприклад, для музичного обладнання і т.д. термометр готовий до роботи. Термометр живиться від двох батарейок LR44 1,5 В, які забезпечують тривалий термін служби. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ - діапазон виміру вологості: 10% відносної вологості ~ 99% відносної вологості; діапазон вимірювання температури: -50С <-> 70С; роздільна здатність екрану: 0,1С; 1% відносної вологості; точність виміру вологості: ± 5; точність вимірювання температури: + - 0,1С; частота поновлення: 1 с; живлення: 2 батареї 1,5 В LR44 (входять до комплекту); розміри (ширина/висота/довжина): 1,5/4,7/2,7 см; вага: 0,02 кг. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ діапазон вимірювання вологості: 10% відносної вологості ~ 99% відносної вологості діапазон вимірювання температури: -50С <-> 70С роздільна здатність екрану: 0,1С; 1% відносної вологості точність вимірювання вологості: ± 5 точність вимірювання температури: +-0,1С частота оновлення: 1 з живлення: 2 батарейки 1,5 В LR44 (входять до комплекту) розміри (ширина/висота/довжина): 1,5 /4,7/2,7 см вага: 0,02 кгЕлектронний гігрометр з термометром з великим РК-дисплеєм - дозволить вам зчитувати показання навіть з великої відстані. Прилад характеризується гарною роздільною здатністю вимірювань та швидким відгуком. Достатньо покласти їх на відкриту долоню, і ви практично відразу побачите реакцію інструменту. Термометр забезпечений спеціальними ручками, що дозволяють тримати його в отворі 2,6/4,5-2,6/4,7 см. Це дозволяє розмістити його, наприклад, кришці акваріума. У комплект входить набір батарейок, завдяки яким термометр готовий до роботи. Термометр живиться від двох батарейок LR44 1,5 В, які забезпечують тривалий термін служби. Використання: - вимірювання вологості в корпусах дерев'яних музичних інструментів (скрипки, гітари тощо) - тераріуми для екзотичних тварин - хьюмідори для сигар - вимірювання вологості та температури в приміщеннях - вимірювання вологості та температури в автомобілях - практичне прикраса упаковки для предметів, чутливі до вологи. діапазон вимірювання вологості - 10% відносної вологості ~ 99% відносної вологості, діапазон вимірювання температури - 50С <> 70С, роздільна здатність екрану - 0,1С, точність вимірювання вологості - ± 5, точність вимірювання температури - + 0,1С, частота оновлення - 1 с, живлення - 2 батареї 1,5 В LR44 (входять до комплекту), розміри (ширина/висота/довжина) - 1,5/4,7/2,7 см, вага - 0,02 кг. точність вимірювання температури – +0,1С, вага – 0,02 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальне значення вологості | 99 |
| Максимальне значення температури | 70 |
| Мінімальне значення вологості | 10 |
| Мінімальне значення температури | -50 |
| Напруга | 1.5 В |
| Одиниця виміру вологості | % |
| Одиниця виміру температури | °З |
| Стан | Новий |
| Тип | Гігрометр |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴




