
Багаторазові вакумні пакети для зберігання 3D філаменту (набір 5 пакетів + насос)
330 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 201
Багаторазовий вакумний набір для зберігання філаменту
Вологонепроникні герметичні компресійні пакети для зберігання філаменту з ручним повітряним насосом, для PLA/ABS/нейлону/TPU/ (без нитки)
Фото Ілюстративне може відрізнятись.
Стан нитки є ключем до якості ваших відбитків. Набір для зберігання ниток 3D-принтера дозволяє зберігати ваші нитки в найкращому стані для друку.
【Розмір】30 x 34 см який підходить для більшості котушок вагою 1 кг. Двошарові блискавки дозволяють вакуумному пакету щільно закриватися протягом тривалого часу. Може робити записи в області сповіщень, як-от матеріал нитки 3D-принтера та дату.
【Герметичне вакуумне ущільнення】. Він використовує повністю герметичний процес, чудовий герметичний захист, відсутність домішок, що вирішує проблеми, пов’язані з тим, що нитка 3D-принтера безпосередньо піддається впливу зовнішнього середовища та легко потрапляє на пил і вологу, що подовжує термін служби нитки 3D-принтера.
【Як користуватися】Просто помістіть котушку в пакет, вологу смужку, щоб добре закріпити її затискачем, а потім скористайтеся ручним насосом, щоб видалити зайве повітря. Волога нитка для 3D-друку призведе до розтягування, засмічення, поганої адгезії та зсуву шару. Зберігайте 3D-нитку в сухому пакеті, щоб зберегти нитку сухою після друку моделі. Примітка: синю етикетку не можна відривати, щоб не вплинути на нормальне використання.
【У комплект входить】5 або 10 пакетів для вакуумування, 1 ручний насос, . Використовуйте ці вакуумні пакети, щоб зберегти свою нитку сухою та продовжувати створювати чудові твори. Замість сухої коробки, коробки чи коробок використовуйте це як контейнер для осушувача сушарки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Вакуумний Пакет |
| Товщина | 200 мкм |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 330 ₴/комплект






