Gesture car light led з пультом
Рука fuck для авто
Подарунок водію
Світловий сигнал для авто.
Керування пультом.
Кріплення за допомогою стікерів. Встановити можна в будь-яке місце.
Живлення від батарейок ААА — 3 шт., пульт А23-12в -1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gester |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 24 мм |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴








