Органайзер для ванної кімнати з пластику 3Д друк!
• Стан: нове
• Колір на вибір
• Матеріал: високоміцний PLA пластик
• Техніка виготовлення: 3D друк
• Ціна за 1 шт.
Вироби з 3D-друком мають видимі смуги за довжиною. Це ефект накладення таких шарів пластику під час друку, тому не вся поверхня продукту гладка, як у пластикових виробів, виготовлених методом лиття. Звичайно, ці смуги не заважають використанню виробу, і ви дійсно маєте уважно придивитися, щоб побачити їх. Ми можемо роздрукувати їх у будь-якому бажаному кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 5 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальне |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴





