Пурганайзер для речей в автомобілі. Гачки, вішалка для одягу. Гачок в авто. Органайзер
Гак для зберігання допоможе з більшістю ваших речей у машині. Вішалка для автомобіля допомагає ефективно організувати та перетворити порожній простір на місце зберігання одягу. Ідеально підходить для продуктів, сумок, продуктових сумок, гаманців, парасольок, сумок для покупок. Продаються поштучно.
-
Матеріал Пластик
-
Колір Чорний
-
Тип аксесуара Органайзер-накидка
-
Стан Новий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КІТ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴





