Набір насадок для полірування авто
Особливості:
- Різні кольори, різна жорсткість, дуже легко ідентифікувати
- Полірувальні подушечки виготовлені з міцної піни з відкритими порами, що поліпшує повітряний потік між подушечкою та поверхнею.
- Поролонова губка забезпечує плавніше полірування.
- Легко чистяться та миються
- Підходять для всіх типів паст і засобів полірування.
Характеристики:
- Матеріал насадок: поролон + синтетика
- Діаметр насадок: 8 см
- Діаметр хвостовика: 8 мм
5 різних рівнів жорсткості дисків:
- Жовтогарячий і червоний полірувальні диски ідеально підходить для видалення подряпин, галограм і дефектів, бруду.
- Салатовий полірувальний диск наносить склади або поліролі.
- Чорна та зелена фінішні губки забезпечують надтонке покриття для використання з ультратонкими поліролями, восками герметиками.
У наборі:
- 8 поролонових губок насадок
- 1 бавовняна губка
- 1 шліфувальний диск (шовковий)
- 1 хвостовик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насадка |
| Матеріал | Поролон |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 8 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Довжина хвостовика | 45 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴







